ଇଡି ଜାଲରେ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଡିଜ; ୭ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ସମ୍ପତ୍ତି ଜବତ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜଙ୍କ ପାଇଁ ବଢିଛି ଅଡୁଆ ।  ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ୭ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟର ସମ୍ପତ୍ତି ଜବତ ହୋଇଛି ।

220

Insight Bureau: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜଙ୍କ ପାଇଁ ବଢିଛି ଅଡୁଆ ।  ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ୭ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟର ସମ୍ପତ୍ତି ଜବତ ହୋଇଛି ।

Support Independent Journalism? Keep us live.

ଇଡି ଜବତ କରଥିବା ସମ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ଦାମୀ ଉପହାର, ଯାହା କି ଅପରାଧର ଆୟ ବୋଲି ଇଡି ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ଦେଇଛି ।  ଇଡି ଆକଳନ କରିଛି ଯେ ସୁକେଶ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ଚୋରି ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ବ୍ୟବହାର କରି ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କୁ ୫.୭୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଉପହାର ଦେଇଥିଲା । ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ପାଖାପାଖି ୧୭୩,୦୦୦ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାର ଏବଂ ପ୍ରାୟ ୨୭,୦୦୦ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ ଡଲାର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ ।

ସୁକେଶ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜନେତା ଟିଟିଭି ଧିନାକରନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଏକ-ବର୍ଷର ଠକେଇ ମାମଲାରେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ମାମଲାରେ ଇଡି ତାଙ୍କୁ ଏପ୍ରିଲ ୪ ରେ ଗିରଫ କରିଛି । ଗତ ବର୍ଷ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଏବଂ ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଛଦ୍ମନାମ କରି ଦିଲ୍ଲୀର ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଠାରୁ ୨୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇ ସୁକେଶଙ୍କୁ ଇଡି ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧ରେ, ଜ୍ୟାକଲିନ ସୁକେଶଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଡକାଯିବା ପରେ ଇଡିରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ ।

Comments are closed.